Svet-Stranek.cz
Osobní stránka poradce EURONA

Registrace on-line:

Registrace on-line

Vážená paní, vážený pane,

dovoluji si Vás pozvat na nové internetové stránky české společnosti zabývající se výrobou exklusivní bytové kosmetiky, kterou využíváme v domácnostech každý den. Nabízím Vám možnost nakupovat tyto produkty se slevou.

Pro přístup využijte tento odkaz:

http://www.euronabycerny.com/user/host/loginAsHost.aspx


- Vyplňte Vaše jméno a příjmení


- Vaše heslo pro přístup: 420-5141195047 (celé číslo včetně pomlčky!)


Dále vyplňte požadované údaje pro přihlášení a po dokončení máte možnost nakupovat se slevou ve výši 20% marže. Sleva se odvíjí od celkového (kumulativního) nákupu v daném měsíci a máte možnost získat slevu až do výše 30% marže, kterou využijete i při akčních nabídkách a krátkodobých akcí vyhlašovaných firmou. Sleva Vám bude odečtena na faktuře a celkovou hodnotu nákupu se dozvíte při dokončení objednávky.

--> Důležitá informace:
Pro plnou aktivaci Vašeho účtu je nutné do 48 hodin od Vaší registrace vytvořit první objednávku a do 14 dnů odeslat registrační formulář na adresu společnosti. V opačném případě Vám systém konto zablokuje pro další nákup.

Registrace je zcela zdarma, bez povinných nákupů a měsíčních limitů!!!

Základní informace k registraci a distribuci (odběru) výrobků:

  • Vstupní registrační poplatek pro zahájení spolupráce: 0 Kč

  • S registrací je potřeba udělat první objednávku v jakékoliv výši

  • Roční obnovovací poplatek: 0 Kč

  • Ani žádné jiné zbytečné poplatky

Dovozné je 90 Kč, ale pokud vaše objednávka přesáhne 1.500 Kč v katalogových cenách, tak poštovné neplatíte. Balné se neúčtuje.

  • Při objednávce v hodnotě nad 1.500,- Kč získáváte dopravu zdarma (Toto pravidlo platí obecně i při dalších objednávkách)
  • Při objednávce nad 2.000,- získáváte nárok na sadu vzorků všech vůní aviváží zdarma
Expedice drogistického zboží je velice rychlá. Eurona expeduje objednávky každý pracovní den, takže drogerii obdržíte během 1 až 3 pracovních dnů po doručení objednávky. Drogerii Vám přiveze přepravní firma DPD na Vámi určené místo v pracovních dnech do 18:00 hod.

Platba za zboží proběhne ihned při přebírání zásilky od přepravní firmy DPD. Zásilky jsou zasílány na DOBÍRKU, tzn. platíte v hotovosti přímo řidiči firmy DPD. K zásilce obdržíte fakturu (naleznete v balíku) a doklad o zaplacení (dostanete od řidiče).

O přesné částce k úhradě (platíte částku za zboží sníženou o slevu, případně provizi) Vás e-mailem informuje zpráva od společnosti DPD.