Svet-Stranek.cz
Osobní stránka poradce EURONA

Podmínky a výhody registrace:

Podmínky a výhody registrace

Vítám Vás na mých stránkách, kde bych Vám rád představil zajímavou příležitost, kterou sám využívám a která pro mě znamená absolutní změnu :)

Možnosti spolupráce se společností:

--> Registrovaný zákazník

Nemáte vůči společnosti žádné povinné odběry, bezplatnou registraci využíváte klevnějším nákupům (nakoupíte bez marže 20 až 30 % tedy levněji, než je uvedeno v katalogu). Je jedno, zda nakoupíte 1 výrobek za rok, nebo třeba celé auto.
Kupujete si pro sebe a svou potřebu. Pokud nakoupíte více zboží, které dál prodáte známým za katalogové ceny, získáváte okamžitý zisk z přímého prodeje 20 až 30 %. Nikdo Vás však nenutí k povinným měsíčním odběrům. Pokud jste se rozhodl (a) registrovat další spolupracovníky, nebo zákazníky pod sebe a vytváříte svoji síť, tak další příjem Vám může plynout z práce celé vaší struktury. Jste odměňování podle obratu prodeje celé struktury pod Vámi. ŽL není na začátek potřeba, protože provize ze sítě jsou vypláceny formou zboží (z následující objednávky se provize odčítá a neplatí.
Jakmile příjem ze struktury bude na takové výši, kdy se Vám vyplatí ŽL pořídit, přecházíte na statut nezávislého poradce, kde jsou provize vypláceny v penězích každý měsíc.

--> Nezávislý poradce

Výdělky přímým (vlastním) prodejem 20 až 30 %. Provize ze své síťě. Prémie a odměny. Provize mu je vyplácena v penězích. Nutný ŽL. Věk minimálně 18 let.

Můžete spolupracovat podle vašich časových možností, nemusíte hlídat žádné termíny, nejste nuceni k žádným pravidelným odběrům, nejste omezeni regionem - můžete registrovat další spolupracovníky nejen v ČR,ale i v Polsku a na Slovensku, další země EU se k otevření trhu připravují.

Registrujte se online a tím získáte okamžitou slevu 20% na všechny výrobky Eurony oproti katalogovým cenám!

Klikněte na odkaz pro registraci zdarma: http://www.euronabycerny.com/user/host/loginAsHost .aspx
- Vyplňte Vaše jméno a příjmení
- Vaše heslo pro přístup: 420-5141195047 (celé číslo včetně pomlčky!)
Po vyplnění údajů, klikněte na „Přihlásit“.

--> Spolupracujte s námi
Jste na pomyslné křižovatce a rozhodujete se, jakou cestou se dát? Fenoménem této doby je kariéra a pro Vaše rozhodování jsou důležité jasné možnosti úspěšného vybudování té vlastní.
Jste ambiciózní, cílevědomí, zaujaly Vás naše produkty, jejich čistá filosofie,možnost spolupráce s prestižní českou firmou, chcete být jedničkou natrhu? Pak jste tu správně!
Váš začátek je vždy pod vedením zkušeného poradce Eurona, který Vás seznámí s produkty, podmínkami prodeje a naučí Vás, jak dosáhnout úspěchu. Pro Váš další rozvoj můžete využít růstový firemní školící program a další možnosti rozsáhlé firemní podpory.
Jste již rozhodnuti? Nyní stačí vyplnit Vaši registraci do společnosti EURONA (odkaz nahoře). Registrace je zcela ZDARMA, bez povinných nákupů a měsíčních limitů. Vše záleží jen na Vás! Doporučuji Vám si pozorně přečíst Výhody registrace (uvedeny níže).
„Stoupejte společně s námi, překračujte dosavadní hranice a staňte se zcela nezávislí s prestižní značkou EURONA.

--> Výhody a podmínky registrace
Při Vaší registraci můžete získat následující výhody:
Při objednávce v hodnotě nad 1.500,-Kč získáváte dopravu zdarma (Toto pravidlo platí obecně i při dalších objednávkách)
Při objednávce nad 2.000,- získáváte nárok na sadu vzorků všech vůní aviváží zdarma
K Vaší první objednávce obdržíte zdarma Start Packet (katalog,ceník,akční nabídku,…)

--> Důležitá informace:
Pro plnou aktivaci Vašeho účtu je nutné do 48 hodin od Vaší registrace vytvořit první objednávku a do 14 dnů odeslat registrační formulář na adresu společnosti.V opačném případě Vám systém konto zablokuje pro další nákup.